درباره ما

درباره شرکت تجهیز ریل صنعت آسیا


شركت يزد استيل بعنوان يك شركت بازرگانی در زمينه صنعت فولاد تمام تلاش خود را در جهت ايجاد يك رابطه اساسی مابين صنعت فولاد و استفاده كنندگان از اين صنعت به كار بسته است .

از زمان تأسيس اين شركت در سال  ۱۳۶۷بعنوان يك شركت بازرگانی با نام شركت بازرگانی پزد استيل ، همواره كوشيده ايم روابط تجاری با توليد كنندگان بزرگ اين صنعت را افزايش دهيم  .

تعهد و اطمينان استوار ما در نزد مشتريان و توليد كنندگان همواره مورد تأييد و تحسين بوده است . اين شركت بنای خود را بر اساس ايجاد فضای رضايتمندی مشتری و اعتماد نهاده است و به همين منظور همواره در تلاش است از طريق ارئه فعاليتهای تجاری به نياز مشتری در حد امكان پاسخ دهد .

به علاوه ، در سالهای اخير با بكارگيری تمام توان و قدرت خود به منظور گسترش اين صنعت به خصوص در ايران ، روابط تجاری خودر را با توليد كنندگان و تأمين كنندگان چه داخلی و چه خارجی مستحكم نموده است .

از تمامی مشتريان و همكاران به خاطر پشتيبانی و حمايت كه سبب و نياز بوجود آمدن موفقيت اين شركت بازرگانی گرديده است كمال قدر دانی و سپاس می گردد و آرزومنديم اين فضای اعتماد در همكاری فی مابين ، در آينده نيز ادامه داشته باشد.

افتخارات ما

شرکت تجیهز ریل صنعت آسیا

دارای گواهی نامه استاندارد ISO 9001 از QAL انگلستان

شرکت تجیهز ریل صنعت آسیا

  • دارای گواهی نامه استاندارد CE 1282 از ایتالیا

شرکت تجیهز ریل صنعت آسیا

اولین تولید کننده کلمپ های استاندارد و پدهای لاستیکی زیر ریل

شرکت تجیهز ریل صنعت آسیا

شرکت در نمایشگاه فولاد

متشریان می گویند